EPCG Prva liga odbojkašica (Ž)tiker

Budućnost Bemax 2 – Morača 2 3:0

Budućnost Bemax 2 – Morača 2  3:0 (25:8,25:18,25:11)

Dvorana: JU Medicinska škola. Gledalaca oko 50. Sudije: Milorad Delić i Petar Jocović (oba iz Podgorice)

Budućnost Bemax 2: Sutaj, Nikčević, Vujović, Drljević, Adžić, Pejović, Rajković, Bajović, Peković, Otašević, Perošević, S. Sutaj. Trener: Nela Bicić

Morača 2: Marić, Grebović, Globarević, Miljanić, Tvrdišić, Dragović, Vukićević, Marinović, Krivokapić. Trener: Marko Blagojević

U meču 6. kola druge lige za odbojkašice , domaća Budućnost Bemax je prilično ubjedljivo nadigrala u svim segmentima igre gradskog rivala, ekipu Morače. U prvom setu do rezultata 6:6 činilo se da nas očekuje velika borba, međutim na servis domaće ekipe došla je Tijana Rajković i napravila seriju 10:0, nakon nje i rezultata 16:8 na servis je došla Sandra Adžic i rutinski privela set kraju za nevjerovatnih 25:8. Drugi set je odlično počeo za domaću ekipu , Katarina Vujović je servirala do prvog tehničkog tajm-auta 8:0. Gostujuća ekipa je brojnim izmjenama pokušala da poremeti ritam ekipe Budućnosti, ali im to nije pošlo za rukom i vrlo brzo je bilo 2:0 u setovima. Treći set je takođe domaća ekipa počela fantastično i servisom ponovo stekla zavidnu prednost i meč privela kraju za konačnih 3:0. Treba istaći fantastičnu borbenost domaće ekipe Budućnost Bemaxa.