Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Budućnost Bemax – Gimnazijalac 3:0

Budućnost Bemax – Gimnazijalac 3:0 (25:21, 25:12, 25:13)

Dvorana: JU “Medicinska škola” Podgorica Gledalaca: oko 50. Sudije: Slobodan Kovačević Petar Jocović (oba iz Podgorice)

Budućnost Bemax: Malagić, Maljević M., Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Perošević, Joketić, Maljević I., Sutaj, Prelević, Vujošević. Trener: Ognjen Babalj
Gimnazijalac: Barbić, Ćetković, Pajović, Krasnić, Tomić, Jovanović, Parapid, Vujković, Fuštić, Lazarević, Stanišić. Trener: Božidar Barbić
Meč sedmog kola pripao je zasluženo domaćinu. Budućnost Bemax je u svim segmentima igre nadigrala ekipu iz Kotora. U prvom setu do drugog tehničkog tajm-auta se igrao poen za poen, ali nakon toga je na servis domacih došla raspoložena Drešić i napravila seriju od 5:0 i time riješila pitanje pobjednika u prvom setu.  U drugom i trećem setu domaća ekipa je od početka diktirala tempo i nijednog trenutka se nije doveo rezultat u pitanje. Posebno treba istaci da su sve igračice Budućnost Bemax-a  dobile šansu u ovom meču.