Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budućnost Bemax – Gorštak 3:1

Budućnost Bemax – Gorštak 3:1 (25:19, 23:25, 25:14, 25:23)

Dvorana: Medicinska škola. Gledalaca oko 50. Sudije: Milorad Delić i Slobodan Kovačević (oba iz Podgorice)

Budućnost Bemax: E. Sutaj, Bazović, Drljević, Savović, Maljević, Vujović, Adžić, Mijović, Pejović, Šćekić, Perošević, Peković, S. Sutaj, Prelević. Trener : Nela Bicić

Gorštak: Knežević, Petričević, Palević, Malagić, Tvrdišić, Rakočević Ta, Marković, Drašković, Rakočević Te, Đonović. Trener Ivica Šćekić.

U 15. kolu prvenstva Crne Gore odbojkašice Budućnosti ostvarile su veoma bitnu pobjedu protiv ekipe Gorštaka iz Kolašina 3:1 u setovima. U prvom setu igralo se poen za poen, domaće su prelomile set posle drugog tehničkog tajm auta i mirno privele kraju za 25:19. U drugom setu viđena je zanimljiva odbojka do samog kraja u kom su gošće slavile 25:23. U trećem setu potpuna dominacija ekipe Budućnosti od početka do kraja za 25:14. Četvrti i poslednji set je počeo odlično za domaće, imale su 17:8, tada na servis gostujuće ekipe dolazi kapiten Petričević koja dovodi svoj tim do prednosti 18:17. Do kraja seta igralo se poen za poen, Budućnost je bila spretnija i slavila je 25:23 za konačnih 3:1 u setovima. U ekipi Budućnosti najefikasnije su bile Adžić sa 22, Vujović sa 15 i Perošević sa osvojenih 12 poena. Kod gostiju najviše se istakla Nedić sa 16 poena.