EPCG Prva liga odbojkašica (Ž)Sliketiker

Budućnost Bemax II – Jedinstvo 3:0

Budućnost Bemax II – Jedinstvo 3:0 (25:16,25:20,25:14)

Dvorana: JU Medicinska škola. Gledalaca oko 50. Sudije: Vladimir Janjević i Jelena Mitrović (oboje iz Podgorice)

Budućnost Bemax 2: Sutaj, Nikčević, Knežević, Vujović, Drljević, Adžić, Pejović, Rajković, Šćekić, Bazović, Otašević, Perošević. Trener: Nela Bicić

Jedinstvo: Radulović, Đukić, Karalić, Gvozdenović, Karalić A., Kolić, Đurović, Đalović, Rakočević, Velić, Radenčić. Trener: Mladen Miladinović

U meču 9 kola druge lige Crne Gore za odbojašice pobjedu je odnijela domaća ekipa, Budućnost Bemax koja je u ovom meču opravdala ulogu favorita i bez većih problema savladala Jedinstvo iz Bijelog Polja. U prvom setu Budućnost Bemax vrlo brzo stiče prednost od nekoliko poena i bez većih problema zadržava kontinuitet igre u tom setu za konačnih 25:16. Drugi set je bio malo interesantniji od prvog, viđena je na trenutak veoma dobra odbojka, Budućnost je imala u tom setu 7 poena prednosti 14:7 i onda je došlo do pada domaće ekipe i gostujuća je uspijela da tu prednost anulira i pridje na poen minusa 18:17 ali više od toga nisu mogle, sjajnim servisima Nikčević Nine, Budućnost ovaj set rešava u svoju korist za konačnih 25:20. U trećem setu ekipa Budućnosti je  stavila do znanja ekipi Jedinstva da želi sva tri boda u ovom meču, na servis podgoričanki dolazi Sutaj Ena i servira 10:0, pokušavale su kolko toliko da ublaže poraz igračice iz Jedinstva tako da je ovaj set završen u korist podgoričanki 25:14 i konačnih 3:0. Treba istaći borbenost ekipe Budućnost Bemaxa, dok u ovom meču gostujuća ekipa nije imala rešenja za servis podgoričanki kao i hrabrosti u pojedinim momentima meča.