EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Budućnost Bemax – Lovćen 3:0

Budućnost Bemax – Lovćen 3:0 (25:12,25:12,25:18)

Dvorana: JU “Medicinska škola”. Gledalaca oko 50. Sudije: Dragana Vučinić i Sava Batizić (oboje iz Podgorice)

Budućnost Bemax: Maljević, Baković, Pavlović, Mijović, Drešić, Adzić, Perošević, Joketić, M. Maljević, Prelević, Vujošević, Malagić. Trener: Nela Bicić
Lovćen: Latković, Pavićević, Zeković, Laličić, Rajković, Kapa, Kaluđerović, Vujović, Radulović. Trener: Zoran Latković
U utakmici 13-og kola prvenstva Crne Gore za odbojkašice pobjedu je odnijela domaća ekipa Budućnost Bemax. Od samog starta je pokazala da želi sva tri boda u ovom duelu. U svim elementima igre odbojkašice Budućnost Bemaxa su nadigrale u ovom meču potpuno indisponiranu ekipu Lovćena koja nijednog momenta tokom cijelog meča nije prikazala igru koju je imala u prošlom kolu protiv ekipe Budve. U prvom setu igrao se poen za poen do rezultata 5:5 i onda domaće odbojkašice počinju slobodnije da igraju do konačnih 25:12. U drugom setu na servis podgoričke ekipe dolazi Prelević Aleksandra i servira do 9:0. I ovaj set je završen 25:12. U trećem setu došlo do manjeg opuštanja domaće ekipe ali nijednog trenutka nije dozvolila rivalu da se razigra i meč privela kraju za konačnih 25:18 i nova tri boda.