EPCG Superliga odbojkašica (Ž)NovostiPrvenstvo

Budućnost Bemax – Luka Bar 0:3

Budućnost Bemax – Luka Bar 0:3 (17:25, 15:25, 21:25)

Dvorana: JU Medicinska škola. Gledalaca: oko 50. Sudije: J. Mitrović i M. Delić (oboje iz Podgorice).

Budućnost Bemax: Drljević, Maljević, Vujović, Adžić, Mojović, Perović, Perošević, Peković, Sutaj, Prelević. Libera: Šćekić i Lazović. Trener Nela Bicić.

Luka Bar: Bojović, Duraković, Joksimović, Rosić J.,Peruničić, Vuković, Kruta, Vujanović, Barjaktarović, Dević, Ćeković. Trener: Vlado Milačić.

Ekipa Luke Bar opravdala je ulogu favorita i maksimalnim rezultatom savladala ekipu Budućnosti Bemax  3:0 u setovima. U trećem setu viđen je nešto jači otpor domaćih, ali nedovoljno da osvoje set protiv branioca titule.