Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tikerVideo

Budućnost Bemax – Nikšić 3:2

Budućnost Bemax – Nikšić 3:2 (18:25, 23:25, 25:22, 25:16, 15:11)

Dvorana: JU Medicinska škola PodgoricaGledalaca: oko 100. Sudije: Jovanović Miloš i Kovačević Slobodan (oba iz Podgorice)

BUDUĆNOST-BEMAX: Vujošević, Malagić, Maljević I., Baković, Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Perošević, Joketić, Maljević M., Prelević. Trener: Bicić Nela

NIKŠIĆ: Nikolić, Petrović, Nedić, Hodžić, Čogurić, Đuričić, Mišović, Milović, Bojić, Sarić, Petričević. Trener: Bojić Slavko

U derbiju kola izmedju ekipa Budućnost Bemax-a i ekipe Nikšića viđena je prava drama koja je na kraju sasvim zasluženo pripala domaćinu. Prvi set je odlično otvorila domaća ekipa i imala rezultatsku prednost do prvog tehničkog tajm aut-a, nakon toga došlo je do pada u igri i Nikšićanke su to svojim iskustvom znale da iskoriste i privedu kraju set i bez problema ga osvoje. Drugi set je bio potpuno identičan , s tim što je domaćin servisom Aleksandre Prelević serijom 5:0 uspio da stigne vođstvo protivnika na 24:23 ali ne i da preokrene. Iako se činilo da će sva tri boda otici u Nikšić, podmlađena ekipa Budućnosti Bemax-a se trgla i naredna dva seta bez problema osvojila. Igrao se taj-brek , u početku poen za poen, medjutim ekipa Nikšića predvođena raspoloženom Sarić pravi seriju 4:0 za vođstvo od 10:6, u tom trenutku u ekipi Budućnosti na servis umjesto Tine Mijović ulazi Džejlana Malagić i pravi nevjerovatnu seriju od 8:0 i domaća ekipa stiže do prednosti od 14:10, nakon toga Budućnost Bemax koristi drugu set loptu i pocinje slavlje u domaćem taboru.