Kup Crne GoreKup Crne Gore (Žene)

Budućnost Bemax – Rudar 0:3

Budućnost Bemax – Rudar 0:3 (28:30, 13:25, 9:25)

Dvorana: Medicinska škola Podgorica. Gledalaca oko 50. Sudije: Milana Bulatović i Jelena Tošić (oboje iz Bara)

Budućnost Bemax: Drljević, Savović, Maljević, Vujović, Šćekić, Mijović, Pejović, Adžić, Sutaj, Bazović, Prelević, Perošević. Trener: Nela Bicić

Rudar: Džaković, Božović, Vučetić M, Palibrk, Petrović A, Vučetić T, Marković A, Petrović D, Đurović, Loncović. Libera: Đaković i Džarić. Trener: Nataša Marković

Ekipa Rudara opravdala je ulogu favorita i savladala u gostima ekipu Budućnosti Bemax rezultatom 3:0 i plasirali se u polufinale Kupa Crne Gore. Ekipa Budućnosti nije iskoristila šansu koju su imale u prvom setu, i mlada ekipa domaćih nije uspjela da se psihički oporavi od gubitka tog seta pa su gošće sledeća dva seta bez većih problema riješile u svoju korist.