EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budućnost Bemax – Rudar 0:3

Budućnost Bemax – Rudar 0:3 (23:25, 9:25, 25:27)

Dvorana: Medicinska škola Podgorica. Gledalaca oko 50. Sudije: Petar Jocović i Slobodan Kovačević (oba iz Podgorice)

Budućnost Bemax: S. Sutaj, Bazović, Drljević, Savović, Maljević, Vujović, Šćekić, Mijović, Pejović, Peković, Adžić, E. Sutaj, Prelević. Trener: Ognjen Babalj.

Rudar: Džaković, Božović, M. Vučetić, Svrkota, Ćurčić, A. Petrović, T. Vučetić, Marković, D. Petrović, Đurović, Đaković i Džarić. Trener Nataša Marković.

U meču između ekipa Budućnost Bemax i Rudar pobjedu je odnijela ekipa iz Pljevalja i slavila rezultatom 3:0. U prvom setu igralo se poen za poen do same završnice kada je svojim iskustvom ekipa Rudara slavila 25:23. Drugi set je od početka do kraja protekao u dominaciji ekipe iz Pljevalja. U trećem setu Budućnost je imala konstantnu prednost, čak i 3 set lopte (24:21). Ipak mlade igračice domaćeg sastava nisu uspjele da osvoje taj set, Rudar je sjajnim servisima anulirao tri set lopte i slavili su 27:25.