EPCG Superliga odbojkaša (M)Prvenstvo

Budućnost Capital Plaza – Jedinstvo 1:3

Budućnost Capital Plaza – Jedinstvo 1:3 (27:25, 17:25, 20:25, 22:25)

Dvorana: Medicinska škola. Gledalaca oko 100. Sudije: Predrag Beljkaš i Sonja Simonovska (oboje iz Bara)

Budućnost Capital Plaza: Jelić, Pavićević, Hadžisalihović, B. Radović, Peruničić, N. Radović, Šćepanović, Zvicer, Vidić, Radulović, Pejović, Vlahović. Trener: Zoran Vukčević

Jedinstvo: MedojevićMagdelinić, Dizdarević, Pavićević, Bulatović, Ćetković, Rudić, Bugarin, Bulatović, Rakočević, Popović, Vukić. Trener Darko Prebiračević

Odbojkaši Jedinstva revanširali su se ekipi Budućnost Capital Plaza na porazu u prvom dijelu prvenstva, identičnim rezultatom 3:1 u setovima. Uzbudljiva završnica odigrana je u prvom setu, u kojoj su mladi igrači Budućnosti ipak slavili, ali više od toga nisu mogli i naredna tri seta osvajaju gosti iz Bijelog Polja za nova tri boda.