EPCG Superliga odbojkaša (M)tiker

Budućnost – Jedinstvo 3:0

Budućnost – Jedinstvo 3:0 (25:15, 25:14, 25:23)

Dvorana: OŠ “Dragiša Ivanović”. Sudije: Slobodan Kovačević i Dragana Vučinić (oboje iz Podgorice)

Budućnost: Tatar, Šćepanović, Radović N. , Zvicer, Jelić, Vidić N. , Bošković, Vlahović, Vidić A. , Radović B. , Brajković, Strugar. Trener: Balša Radulović

Jedinstvo : Magdelinić, Radović, Bulatović, Rudić, Nikolić, Grbović, Bulatović, Popović. Trener: Darko Prebiračević

U zaostalom meču prvog kola ekipa Budućnosti je savladala goste iz Bijelog Polja maksimalnim rezultatom 3:0. Odličnom igrom domaća ekipa je bez problema slavila u prva dva seta. Igrači Jedinstva su u trećem setu propustili šansu da produže ovaj meč.