EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Budva – Rudar 1:3

Budva – Rudar 1:3 (18:25, 24:26, 25:16, 9:25)

Dvorana: Mediteranski sportski centar. Gledalaca oko 50. Sudije: Sonja Simonovska (Bar) i Slobodan Kovačević (Podgorica)

Budva: Burazanović, Majstorović, Lučić, Pajović, B. Đurović, Radović, J. Đurović, Marković, Delić, Taušan. Libera: Vukadinović, Pejović. Trener Časlav Đurović

Rudar: Božović, M. Vučetić, Lečić, Svrkota, Marković, Dragaš, A. Petrović, T. Vučetić, D. Petrović, Đurović, Džaković. Libero Đaković. Trener Nataša Marković.

U derbiju kola ekipa Rudara savladala je domaću Budvu rezultatom 3:1 u setovima. Nakon vođstva od 2:0 došlo je do opuštanja gostujuće ekipe što su domaće iskoristile da osvoje set ali više od toga nisu mogle. Odbojkašice Rudara zaigrale su skoro bez greške u četvrtom setu i ubjedljivo slavile.