EPCG Superliga odbojkaša (M)GalerijaSliketikerVideo

Budvanska Rivijera – Budućnost 3:0

Budvanska Rivijera – Budućnost 3:0 (25:21, 25:12, 25:13 )

Dvorana: MSC Budva. Gledalaca: 100. Sudije: Sonja Simonovska i Milana Vukčević (Bar).

Budvanska Rivijera: Ćirović, Ivanović, Kastratović, Krsmanović, Marović, Ivković, Petrović, Lečić, Rašović, Ječmenica i Lakčević.

Budućnost: Tatar, Šćepanović, N. Radović, Zvicer, Jelić, N. Vidić, Bošković, Vlahović, Peruničić, A. Vidić, B. Radović i Strugar.

U prvom setu derbija između Budvanske Rivijere i Budućnosti vodila se neizvjesna borba do rezultata 19:19, nakon čega je Budvanska Rivijera preuzela kontrolu nad setom i nakon par grešaka gostujuće ekipe povela sa 1:0.

U drugom setu potpuna dominacija šampiona Crne Gore, koji je od početka do kraja kontrolisao rezultat i veoma ubjedljivo uvećao prednost.

Poslednji set je Budućnost dobro otvorila (1:3), međutim Budvani su brzo vratili “stvari na svoje mjesto” i riješili meč u svoju korist.