Kup Crne Gore (Žene)OSCG

Budvanska rivijera Budva – Luka Bar 1:3

Budvanska rivijera Budva – Luka Bar 1:3 (25:21, 24:26, 16:25, 14:25)

Dvorana: MSC Budva. Gledalaca oko 150. Sudije: Dragana Vučinić i Slobodan Kovačević (oboje iz Podgorice)

Budvanska rivijera Budva: Burzanović, Majstorović, Lučić, Tičić, B. Đurović, J. Đurović, Marković, Drešić, Delić, Taušan, Pejović. Trener: Časlav Đurović

Luka Bar: Bojović, Dević, Duraković, Cenović, Joksimović, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Vuković, Kruta, Vujanović, Barjaktarović, Peruničić. Trener : Vladimir Milačić.

Luka Bar se plasirala u polufinale Kupa Crne Gore savladavši u četvrtfinalu ekipu Budvanske rivijere Budva rezultatom 3:1. Nakon osvojenog prvog seta, domaća ekipa je imala i 3 set lopte u drugom setu (24:21) ali ipak su Baranke uspjele da preokrenu i slave rezultatom 26:24. Do kraja utakmice završnica tog seta je ostavila traga na domaće igračice koje se nisu uspjele psihički oporaviti i Luka Bar je sigurnom igrom u 3. i 4. setu lako stigla do trijumfa.