CEVCEV KupNovostiSlajder

CEV Kup: Luka Bar kod kuće poražena od Lođa

U prvom meču šesnaestine finala CEV Kupa, odbojkašice Luke Bar poražene se na domaćem terenu od poljskog Lođa 0:3 (15:25, 14:25, 22:25)

Gošće su pokazale da posjeduju kvalitet na njihovoj strani, a Baranke su šansu da nešto više urade u ovom meču propustile u trećem setu, u kojem su vodile 22:19.

Revanš u Lođu se igra 25. januara, a ekipi Luke Bar je potrebna pobjeda od 3:0 ili 3:1 kako bi izborila “zlatni set” i šansu da se domogne prolaza u osminu finala…

Dvorana: SD Topolica. Gledalaca: 250. Sudije: GALL Jakub (Češka) i ZOTOVIĆ Svetlana (Srbija)

LUKA BAR: Bojović 2, Peruničić, Duraković, Cenović, Joksimović 2, Rovčanin 7, Rosić 6, Vujanović, Vuković 13, Kruta 2, Barjaktarović. Trener: Vladimir Milačić.

Budovlani Lođ: Pelc 6, Polanska 7, Kutyla, Tobiasz 3, Twardowska 10, Strozik 3, Pycia, Beier 6, Maj – Erwardt, Grobelna 14, Vincourova 1, Grajber 3. Trener: Blazej Krzysztalowicz.

Statistiku sa meča možete pogledati OVDJE.