CEVCEV KupNovostiSlajder

CEV Kup: Luka Bar poražena u Insbruku

Iako su relativno lako osvojile prvi set, odbojkašice Luke Bar poražene su večeras u Insbruku od Tirola 3:1 (22:25, 25:19, 25:15, 25:20), u prvoj utakmici prvog kola CEV kupa.

Priliku da se revanširaju, Baranke će imati 21. decembra u Topolici.

Barankama je potrebna pobjeda od 3:0 ili 3:1 kako bi izborile “zlatni set” i šansu da se domognu drugog kola.

Dvorana: Universitätssporthalle INNSBRUCK. Gledalaca: 300. Sudije: GRELLIER Cédric (Švajcarska) i VALENTAR Bernard (Slovenija).

Tirol Insbruk: Triendl, Kochl, Nosko, Račić, Penz, Orley 3, Beamish 21, Brindlinger 6, Fischer, Hollaus, Haller, Hanson Tuntland 15, Bonzagni 2, Moncks 5. Trner: Jean Michel Roche

LUKA BAR: Bojović 6, Dević, Duraković, Cenović, Joksimović 4, Rovčanin 17, Rosić J, Rosić M 6, Vuković 16, Kruta 7, Vujanović 1, Barjaktarović. Trener: Vladimir Milačić.

Statistiku sa meča možete pogledati OVDJE.