Evropska liga 2014SenioriSlajdertiker

Ćulafić: Potrebna podrška publike

Naša odbojkaška reprezentacija igraće u srijedu u 20 časova u MSC Budva, revanš meč polufinala Evropske lige protiv selekcije Makedonije. Prvi duel, koji je igran u četvrtak u Skoplju, dobila je reprezentacija Makedonije rezultatom 3:1, pa je našoj selekciji potrebna pobjeda od 3:0 ili 3:1, kako bi izborila “zlatni set”, koji bi odlučio finalistu.

“Odigrali smo veoma lošu utakmicu u Skoplju i smatram da je Makedonija potpuno zasluženo slavila na njihovom terenu u prvoj utakmici polufinala. Mi smo imali par dana da odmorimo i da se konsolidujemo, kako bi odigrali mnogo borbenije i bolje u revanšu u srijedu na našem terenu. Nadam se da ćemo uspjeti da popravimo utisak iz prve utakmice i da odigramo maksimalno požrtvovano i damo sve od sebe kako bismo uspjeli da nadoknadimo nedostatak iz prvog duela, a potom i pobijedimo u zlatnom setu. Za tako nešto će nam biti potrebna i pomoć publike pa se nadam da će doći da nas podrže da ostvarimo istorijski uspjeh i plasiramo se u finale” – kazao je Miloš Ćufalić, korektor naše reprezentacije.