Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Galeb – Gorštak 3:0

Galeb – Gorštak  3:0 (26:24, 25:11, 25:14)

Dvorana: SD “Topolica” .Gledalaca: oko 50 . Sudije: Nikola Plamenac i Milana Vukčević (oboje iz Bara)

Galeb: Vojvodić, Vujović, Ratknić J., Ratknić A., Čavić, Vulević, Vujošević, Sekulović, Malović, Đukić, Ćaćić i Radević.

Gorštak: Vujisić, Medenica, Petričević, Petrović, Kostić, Bulatović, Nikolić, Ivanović, Vujadinović, Drakula i Jelić.

Ekipa Galeba je očekivano savladala gošće iz Kolašina rezultatom 3:0 u meču koji je bio interesantan jedino u prvom setu, kada su odbojkašice Gorštaka uspjele da anuliraju prednost Galebica i uhvate priključak, međutim to nije bilo dovoljno za osvajanje istog. Drugi i treći set domaća ekipa je dosta lako osvojila i time zabilježila osmu pobjedu u Prvoj ligi i prvi dio sezone završila na drugoj poziciji.