EPCG Prva liga odbojkašica (Ž)tiker

Galeb II – Herceg Novi 1:3

Galeb II – Herceg Novi 1:3 (14:25, 24:26, 25:20, 23:25)

Dvorana: OŠ “Jugoslavija”. Gledalaca oko 50. Sudije: Bojana Dragnić (Bar) i Sanja Šljukić (Nikšić)

Galeb 2: Nikolić,Mumović,Ratknić J.,Ratknić S., Stojanović, Labović, Ćaćić, Marotić, Zavisić, Šćepanović, Vuleković i Sušić.

Herceg Novi: Koprivica, Sekulić, Savić, Ćirović, Pušara, Mališić, Kamčeva, Novitović, Bratić, Perišić, Vučetić i Nakićenović.

U derbiju 8.kola Druge odbojkaške lige za žene, mladi sastav Galeba 2 (sastavljen od djevojcica 2000.godiste ili mladje) odmjerio je snage sa dosta starijom i iskusnijom ekipom Herceg Novog, u meču koji je obilovao uzbuđenjima i neizvjesnošću u svakom periodu igre, osim u prvom setu, koji je pripao prilično lako gostujućoj ekipi. Naredna tri seta su bila rezultatski blizu, Galebice su uspjele da se vrate u igru i smanje zaostatak na 1:2, ali pred kraj četvrtog seta došlo je do izražaja iskustvo gostujuće ekipe koja je prelomila set i meč, pri rezultatu 24:24 i osvojila sva tri boda.