EPCG Superliga odbojkašica (Ž)NovostiPrvenstvo

Galeb – Luka Bar 1:3

Galeb – Luka Bar 1:3 (25:20,22:25,22:25,21:25)

Dvorana: SD Topolica. Gledalaca: 300. Sudije: Kovačević S i Batizić S, oboje iz Podgorice.

Galeb: Vujošević, Đukić, Čavić, Sekulović, Milivojević, Ćaćić, Mašanović, Vujović, Nikolić, Mumović, Tvrdišić, Šušić i Bulatović. Trener: Nikola Masoničić.

Luka Bar: Bojović, Rosić M, Kruta, Vuković, Rovčanin, Vujanović, Joksimović, Barjaktarević, Duraković, Rosić J. i Dević. Trener: Vladimir Milačić.

U derbiju kola viđena je velika borba u sva četiri seta, da bi na kraju iskusnija ekipa trijumfovala rezultatom 3:1. U prvom setu na papiru domaća ekipa Galeba je iskoristila veliki broj grešaka protivnika i bez većih problema privela kraju taj period igre. U drugom setu egal je trajao do polovine istog,”Galebice” su imale svoje šanse ali su “gošće” iskoristile učestalost protivničkih grešaka. U trećem i četvrtom setu, Galeb je držao priključak, pa i vodio, međutim kada se lomilo falilo je koncentracije što je iskusnija ekipa znala da iskoristi i privede meč  kraju. U idućem kolu Galeb gostuje Budvanskoj Rivijeri narednog vikenda.