EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Galeb – Morača 3:0

Galeb – Morača 3:0 (25:4, 25:18, 25:23)

Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca oko 100. Sudije: Sava Batizić i Petar Jocović (oba iz Podgorice)

Galeb:  L. Vujošević, K. Ćaćić, T. Čavić, A. Ratknić, I. Vojvodić, I. Vujošević, I. Đukić, N. Vujović, M. Mumović, A. Kovačević, M. Mašanović, M. Bulatović. Trener: Nikola Masoničić.

Morača: Dragović, Budrak, Petričević, Vukićević, Čogurić, Pejović, Đurović, Osmajić, Pavićević, Joković. Libero Đelević. Trener Marko Radusinović.

Ekipa Galeba je ubjedljivo savladala ekipu Morače maksimalnim rezultatom 3:0. U prvom setu mlade igračice gostujuće ekipe se nisu snašle najbolje i osvojile su svega 4 poena, dok su u naredna dva seta bile nešto ozbiljniji rival domaćim igračicama, ali više od osvajanja 23 poena u trećem setu nisu mogle.