Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Galeb – Morača 3:1

Galeb – Morača 3:1 (17:25, 25:23, 25:20, 25:15)

Dvorana: SD Topolica. Gledalaca: oko 100. Sudije: Predrag Beljkaš i Nikola Plamenac (oboje iz Bara)

Galeb: Vujošević, Đukić, Čavić, Sekulović, Ćaćić, Mašanović, Vujović, Nikolić, Mumović, Tvrdišić, Šušić i Bulatović. Trener: Nikola Masoničić

Morača: Vukčević, Dragović, Matanović, Nikolić, Gigović, Jasović, Đurović, Osmajić, Miljanić, Globarević, Vukićević. Trener: Marko Radusinović

U drugom derbiju 11. kola, Galeb je ugostio ekipu Morače iz Podgorice i trijumfovao rezultatom 3:1. Domaća ekipa je slabo otvorila meč, gošće iz Podgorice su sa lakoćom dolazile do poena, dominirale su na terenu i rezultat je vrlo brzo bio 0:1 u setovima za Moraču. U sličnom ritmu je otpočeo i drugi period igre, podgoričanke su vodile 10:5 kad su se igračice Galeba trgnule iz igračke “hibernacije” i uhvatile priključak. Gošće su pred kraj seta imale i prednost od 22:20 ali to nije bilo dovoljno i uz par dobrih servisa Galeb poravnava rezultat na 1:1.  U trećem i četvrtom setu “galebice” su odigrale znatno odlučnije, i dobrim servisima,igrom u polju, uz siguran napad privele ovaj susret kraju.