Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 0:3

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 0:3 (19:25, 11:25, 15:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 200. Sudije: Slobodan Kovačević i Dragana Vučinić (oboje iz Podgorice)

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Pajović, Radulović, Mičić, Vukadinović, Radević, Reković, Zambelić, Ćetković. Trener: Milan Franović

Budućnost Bemax: E. Sutaj, Bazović, Drljević, Savović, Maljević, Vujović, Adžić, Mijović, Pejović, Šćekić, Perošević, Peković, S. Sutaj, Prelević. Trener : Ognjen Babalj

Ekipa Budućnosti je pobijedila domaću ekipu lakše nego što se očekivalo. U prvom setu se igralo poen za poen do rezultata 18:18, kada su se gošće dobrom servom odlijepile i bez drame privele set kraju. U drugom setu na sceni je samo jedna igračica Prelević, koja je svojim odličnim servisom, koji je potpuno poremetio ekipu Gimnazijalca odservirala do 18:0. Od toga se domaća ekipa nije oporavila i gošće rutinski privode utakmicu kraju.