EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 3:2

Gimnazijalac – Budućnost Bemax 3:2 (22:25, 23:25, 28:26, 25:20, 15:7)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Milana Vukčević i Predrag Beljkaš (oboje iz Bara)

Gimnazijalac : Barbić, Pajović, Tomić, Jovanović, Radulović, Reković, Vukadinović, Vujković, Fuštić, Parapid, Krasnići, Stanišić. Trener Božidar Barbić.

Budućnost Bemax : I. Maljević, Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Perošević, M. Maljević, Sutaj, Prelević, Malagić. Trener Ognjen Babalj.

U najinteresantnijoj i najljepšoj utakmici ove godine odigranoj u Kotoru, igračice Gimnazijalca su zasluženo odnijele pobjedu favorizovanoj ekipi Budućnosti. Prvi set se igralo poen za poen, a gostujuće igračice su imale više koncentracije i osvojile set. Drugi set je ekipa Gimnazijalca vodila sve do samog kraja, ali ekipa Budućnosti dobrom servom uspijeva da preokrene rezultat i opet slavi. Kada se mislilo da domaća ekipa više neće imati snage da napravi preokret izuzetno dobrim servisom i velikim zalaganjem svih igračica na terenu uspijevaju da osvoje set i preokrenu tok utakmice. Dobru igru su nastavile i u četvrtom setu , a peti su povele 8:1, i tada je već bilo jasno da se ekipa Budućnosti više ne može vratiti u igru.