Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gimnazijalac – Budva 0:3

Gimnazijalac – Budva 0:3 (23:25; 27:29; 13:25)

Dvorana S.Š. Kotor ; Gledalaca oko 50; Sudije : Sonja Simonovska i Predrag Beljkaš (oboje iz Bara)

Gimnazijalac: I. Barbić, A. Ćetković, T. Pajović, M. Jovanović, M. Kapetanović, A. Parapid, M. Parapid, D. Vujković, N. Fuštić, T. Lazarević, L. Stanišić, E. Krasnići. Trener: Božidar Barbić.
Budva: M. Barjanović, D. Delić, N. Lučić, A. Pajović, B. Đurović, I. Gigović, J. Đurović, N. Marković, J. Popović, M. Delić, V. Taušan, D Vukadinović. Trener :Đorđe Brajak.
Pred oko 50 gledalaca u veoma uzbudljivoj utakmici domaća ekipa nije imala sreće da uzme bar jedan set. U prvom setu se igralo poen za poen do samog kraja, u uzbudljivoj završnici ekipa Budve je prva došla do dvadeset petog poena. U drugom setu ekipa Gimnazijalca je od prvog tehničkog tajm-auta bila u rezultatskoj prednosti, čak je vodila 24:20, kada je na servis došla kapiten Budve Bojana Đurović i preokrenula rezultat. U veoma dramatičnoj i napetoj završnici ekipa Budve opet ima malo više sreće i osvaja set rezultatom 29:27. Na kraju drugog seta se povrijedila Milica Kapetanović, korektor domaće ekipe. Igračice Gimnazijalca se poslije toga više nisu mogle vratiti u igru i ekipa Budve rutinski privodi utakmicu kraju i osvaja sva tri boda.