EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Gimnazijalac – Budvanska rivijera Budva 0:3

Gimnazijalac – Budvanska rivijera Budva 0:3 (6:25, 22:25, 18:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Milana Bulatović i Nikola Plamenac (oboje iz Bara)

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Pajović, Radulović, Zambelić, Mičić, Kapetanović, Popović, Radević, Vujković, reković, Krasnići, Ćetković.Trener: Milan Franović

Budvanska rivijera Budva: Burzanović, Lučić, Tičić, Đurović, Sredović, Radović, Marković, Drešić, Delić, Pejović. Trener: Časlav Đurović

Favorizovana ekipa Budve je bez problema osvojila prvi set, odličnom servom i lošim prijemom domaće ekipe. Međutim u drugom setu domaća ekipa vodi od prvog poena sve do rezultata 20:17, zatim odlična serva Budvanki i par grešaka domaće ekipe dovode do prokreta i gošće osvajaju i taj set. U trećem setu poslije početnog vođstva Budvanki, domaća ekipa hvata priključak i igra se poen za poen sve do 17:17, kada se gostujuća ekipa odvaja i mirno privodi utakmicu kraju.