EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gimnazijalac – Galeb 0:3

Gimnazijalac – Galeb 0:3 (19:25, 22:25, 19:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije : Milorad Delić (Podgorica) i Predrag Beljkaš (Bar).

Gimnazijalac: I. Barbić, A. Ćetković, T. Pajović, M. Tomić, M. Jovanović, A. Parapid, L. Stanišić, D. Vujković, N. Fuštić, T. Lazarević, E. Krasnići. Trener: Božidar Barbić.

Galeb: I. Vujošević, T. Čavić, M. Olujić, A. Ratknić, A. Malović, I. Vojvodić, I. Đukić, N. Vujović, K. Radević, D. Vulević. Trener : Nikola Masoničić.

Pred oko pedesetak gledalaca ekipa Galeba je opravdala ulogu favorita i zasluženo pobijedila rezultatom 3:0. Ekipa Gimnazijalca je zaprijetila samo u drugom setu kada su vodile 20:18, međutim nisu imale snage i iskustva da naprave iznenađenje i uzmu set gostujućoj ekipi. Nakon toga ekipa Galeba je rutinski privela utakmicu kraju.