EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gimnazijalac – Gorštak 3:2

Gimnazijalac – Gorštak  3:2 (18:25, 21:25, 25:21, 25:23, 15:8)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 100. Sudije: Beljkaš Predrag (Bar) i Delić Milorad (Podgorice).

Gimnazijalac: I. Barbić, A. Ćetković, T. Pajović, E. Krasnići, M. Tomić, M. Jovanović, M. Kapetanović, M. Parapid, D. Vujković, N. Fuštić, R. Baštrica, L. Stanišić. Trener : Božidar Barbić

Gorštak: V. Petrović, T. Vujisić, S. Jolić, K. NIkolić, M. Petričević, M. Medenica, A. Stanković, D. Kostić, M. Ivanović, M. Drakul. Trener: Šćekić Ivica

U veoma uzbudljivoj utakmici pred oko 100 navijača ekipa Gimnazijalca je uspjela da preokrene rezultat i pobijedi 3:2. Gimnazijalac je sa nedovoljno koncentracije ušao u meč i već poslije pola sata igre gubio 2:0.Međutim, krajem trećeg seta servisom Milice Jovanović i dobrom igrom njenih saigračica uspijeva da riješi set u korist svog tima. Neizvjesno je bilo i tokom četvrtog seta, a ekipa Gimnazijalca je gubila rezultatom 21:16 kada je na servis došla kapiten Tamara Pajović i odličnom servom preokrenula rezultat. U petom setu nije bilo neizvjesnosti jer je ekipa nošena podrškom bučne publike uspješno privela meč kraju. U ekipi Gorštaka posebno su se istakle igračice Nikolić i Petričević.