EPCG Superliga odbojkašica (Ž)OSCGPrvenstvo

Gimnazijalac – Morača 0:3

Gimnazijalac – Morača 0:3 (18:25,21:25, 19:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Nikola Plamenac i Sanja Vujičić (oboje iz Bara)

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Pajović, Radulović, Zambelić, Mičić, Vukadinović, Radević, Reković, Ćetković. Trener: Milan Franović

Morača: Dragović, Jašović, Matanović, Nikolić, Đurović, Miljanić, Globarević, Vukićević, Krivokapić. Trener : Marko Blagojević

Pred oko 50 navijača ekipa Morače je savladala podmlađenu ekipu Gimnazijalca sa maksimalnim rezultatom. U prvom setu se igralo poen za poen do 17:17, a zatim dobrom servom gostujuća ekipa privodi set kraju. U drugom setu ekipa Morače je od početka seta povela sa velikom razlikom, koja je u jednom trenutku bila 19:10, tada se domaća ekipa uspjela vratiti u igru i kraj seta učinit neizvjesnim, međutim nedovoljno da bi napravile preokret. Treći set je ekipa Morače povela od početka, tu prednost je držala na par poena i rutinski privela utakmicu kraju.