EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Gimnazijalac – Nikšić 0:3

Gimnazijalac – Nikšić 0:3 (21:25, 8:25, 16:25)

Dvorana: Gimnazija Kotor. Gledalaca oko 50. Sudije: Jelena Tošić i Nikola Plamenac (oboje iz Bara)

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Pajović, Radulović, Mičić, Kapetanović, Popović, Vukadinović, Radević, Reković, Ćetković. Trener : Milan Franović

Nikšić: Nikolić, Nedić, Kontić, Grbović, Mišović, Rajković, Bojić, Šćekić, Radulović, Milović. Trener: Nebojša Vulanović

Ekipa Nikšića je zasluženo pobijedila u derbiju i vratila Kotorankama za poraz u Nikšiću. U prvom setu je do samoga kraja bilo neizvjesno, ali iskusnija ekipa gostiju, dobrom servom odnosi pobjedu u tom setu. Drugi set potuno pripada ekipi Nikšića koja je odličnom servom Mišovićke napravila nedostižnu prednost, koja je u jednom trenutku iznosila 17:3, i taj dio Nikšićanke rutinski privode kraju. U trećem setu do rezultata 15:15 vodila se neizvjesna borba , međutim podmlađena ekipa Gimnazijalca ne uspijeva da izdrži do kraja i mnogo iskusnije gostujuće igračice zasluženo odnose sva tri boda.U ekipi Nikšića posebno se istakla Ivona Nedić, koja je bila nezaustavljiva.