EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Gorštak – Budućnost Bemax 1:3

Gorštak –  Budućnost Bemax 1:3 (11:25; 28:26; 19:25; 20:25)

Dvorana O. Š. „Risto Manojlović“ ;  Gledalaca: oko  150 ; Sudije: Predrag Beljkaš i Bojana Dragnić (oboje iz Bara).

Gorštak: Vujisić, Medenica, Petričević, Jolić, Kostić, Stanković, Nikolić, Ivanović, Vujadinović, Drakul. Libero: Petrović.

Budućnost Bemax: Šofranac, Malagić, Maljević, Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Perošević, Joketić, Sutaj, Prelević. Libero: Vujošević.

Gošće su na startu meča krenule sa jakim servisom, i potpuno poremetile prijem domaćih, i bez problema riješile prvi set u svoju korist. U drugom setu su se domaće trgle, zaigrale mnogo bolje, vodile tokom čitavog seta i na kraju u neizvjesnoj završnici prelomile ovaj dio igre u svoju korist zahvaljujući poenima Nede Vujadinović. Domaće su odlično počele i treći set, povele 5:1, međutim gošće opet pojačavaju servis i kako je set odmicao igraju sigurnije i osvajaju set bez problema. U četvrtom setu su gošće stalno vodile, domaće su uspjele dva puta da izjednače rezultat, ali su gošće odlučujuću seriju napravile pred drugi tehnički tajm-aut, i rutinski sačuvale prednost do kraja seta, odnosno meča. U domaćoj ekipi najbolja je bila Neda Vujadinović, a kod gošći su se istakle Šofranac i Drešić.