EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Gorštak – Gimnazijalac 3:1

Gorštak – Gimnazijalac 3:1 (20:25; 27:25; 25:21; 25:15)

Dvorana: OŠ “Risto Manojlović”. Gledalaca oko 100. Sudije: Branko Batizić i Tanja Ivanović (oboje iz Podgorice)

Gorštak: Nedić, Knežević, Petričević, Malagić, Tvrdišić, Rakočević Ta., Rakočević Te. Trener: Ivica Šćekić

Gimnazijalac: Kapisoda, Simun, Pajović, Radulović, Zambelić, Micić, Vukadinović, Radević, Raković. Libero: Ćetković. Trener: Milan Franović.

I ako su zbog bolesti nastupile sa samo sedam igračica i igrale bez libera, domaće su uspjele da ostvare veoma bitnu pobjedu vrijednu tri boda, kojom su Kotorankama prepustile poslednje mjesto. Gošće su bolje počele meč, posle tehničkog tajm auta napravile nedostižnu razliku i rutinski privele set kraju. Najneizvjesnije je bilo u drugom setu u kojem su domaće u samom finišu seta uspjele da izjednače rezultat. Treci set je bio neizvjestan do osamnaestog poena kada su igračice Gorštaka zahvaljujući dobrim servisom prelomile taj dio igre u svoju korist. U četvrtom setu na tehničkom tajm autu gošće su vodile 12:11 međutim nakon toga na terenu je postojala samo jedna ekipa gdje su domaće servisima Malagić i Tvrdišić povele sa 23:14 i tako riješile meč u svoju korist. Najbolja igračica na terenu bila je Tajana Nedić.