Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
CEVGalerijaLiga šampionaSlajderSlike

Halkbanka savladala Budvansku Rivijeru

Na premijeri nije bilo iznenađenja – iako su igrom u trećem periodu zaslužili da osvoje set, odbojkaši Budvanske rivijere poraženi su večeras na svom terenu  od Halkbanke sa 3:0, za 83 minuta igre, u prvom kolu grupe D Lige šampiona.

Imali su izabranici Slobodana Boškana u trećem setu vođstvo od 14:7 i  21:18, te tri vezane set lopte (24:23, 25:24, 26:25), ali je iskusniji i kvalitetniji turski sastav na kraju došao do očekivane  pobjede.

U drugom meču ove grupe, ruski Zenit, aktuelni prvak Evrope, u Inzbruku je savladao Hipo Tirol sa 3:0 (25:17, 25:22, 40:38).

Crnogorski šampion u drugom kolu, 18. novembra, gostuje Zenitu.

Budvanska rivijera – Halkbanka 0:3 (20:25, 20:25, 26:28)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 600. Sudije: Vinalijev (Bugarska) i Miklošič (Slovenija). Poeni iz napada: Budvanska rivijera 33, Halkbanka 42. Poeni iz bloka: Budvanska rivijera 13, Halkbanka 7. Poeni iz servisa: Budvanska rivijera 1, Halkbanka 9. Greške: Budvanska rivijera 20, Halkbanka 19.

Budvanska rivijera: Lakčević (libero), ĆIROVIĆ 9, Kastratović, EMINOVIĆ 5, RAŠOVIĆ (libero), Babić 1, ŠORMAZ 2, Ivković 2, Dokić (libero), OLEFIR 15, JEČMENICA 4, KADANKOV 9.

Halkbanka: Kijak 1, GINEŠ 5, TRAVICA 3, JEŠILBUDAK (libero), Kajhan, Subaši 6, Koj 7, BOJIĆ 4, KUBIAK 12, LE RU 14, TEKELI 6, Džam, Dengin (libero).