Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Prva liga odbojkašica (Ž)

Herceg Novi – Luka Bar II 2:3

Herceg Novi – Luka Bar II  2:3 (25:23, 22:25, 11:25, 25:21, 10:15)

Dvorana: SC “Igalo”. Gledalaca oko 100. Sudije: Branko Batizić (Podgorica) i  Milana Vukčević (Bar)

Herceg Novi: Kapiten – Vera Sekulić, Katarina Nakićenović, Jovana Novitović, Jovana Savić, Branka Lalovac, Teodora Pušara, Olja Vučetić, Isidora Bečanović, Svetlana Kamčeva, Angelina Kapor, Aleksandra Mališić i Tamara Šaraba. Trener Sanja Jovović

Luka Bar II:Kapiten – Dragana Bobanja, Mia Buntić, Jovana Barjaktarović, Šejla Duraković, Katarina Vuković, Dijana Vuković, Ljubica Zonić, Ksenija Dević, Sara Kovač, Aleksandra Tomić, Nikoleta Pavlović. Trener: Čedo Grabovica

Pravi neizvjestan derbi u kojem je pobjednik odlučen u petom setu. Sam početak susreta pripao je gošćama, a nakon rezultata 9:9 do kraja u izjednačenoj igri prvi set pripao je domaćinu. Potpuna dominacija gostiju u trećem setu, da bi ekipa domaćina pokazala svoj kvalitet i izjednačile, ali u petom setu nisu imale snage da pobjede ekipu Luke Bar, jer u svojim redovima imaju i dvije igračice iz prve lige.