EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Herceg Novi – Nikšić 3:1

Herceg Novi – Nikšić 3:1 (25:19, 19:25, 25:16, 25:22)

Dvorana: SC “Igalo”. Gledalaca oko 50. Sudije: Nikola Plamenac i Jelena Tošić (oboje iz Bara)

Herceg Novi: Stojanović, Bratić, Ćirović M., Lalovac, Mitrović, Iković, Mališić, Kamčeva, Bečanović, Ćirović A, Zloković,Novitović, KaporTrener: Sanja Jovović.

Nikšić: Radulović, Nikolić, Petrović, Nedić, Bojić, Kontić, Grebović, Rajković, Mišović, Milović. Trener: Slavko Bojić.

Herceg Novi je savladao ekipu Nikšića na svom terenu, rezultatom 3:1 u setovima. Nakon osvojenog prvog seta domaćih, gošće su uspjele da se trgnu i slave u drugom setu ali do boda nisu mogle s obzirom da su naredna dva izgubile.