EPCG Superliga odbojkaša (M)Prvenstvo

Jedinstvo Bemax – Budućnost Capital Plaza 3:0

Jedinstvo Bemax – Budućnost Capital Plaza 3:0 (25:22, 25:13, 25:22)

Dvorana: SC “Nikoljac”. Gledalaca oko 400. Sudije: Dragana Vučinić i Milorad Delić (oboje iz Podgorice)

Jedinstvo Bemax: Kuburović, Đuretić, Delić, Dizdarević, Pavićević, Bulatović B, Rudić, Bulatović L, Bugarin, Tomić, Popović, Vukić. Trener: Darko Prebiračević.

Budućnost Capital Plaza: B. Vlahović, Bošković, Peruničić, N. Radović, Dubak, Hadžisalihović, Šćepanović, Tatar, I. Vlahović, Jelić, Vidić, B. Radović, Zvicer, Pavićević. Trener: Zoran Vukčević

Odbojkaši Jedinstva nastavili su sa dobrim partijama i još jednom su savladali ekipu Budućnosti Capital Plaze maksimalnim rezultatom, 3:0 u setovima. U prvom i trećem setu bila je neizvjesna borba do samog kraja seta, ali spretniji i iskusniji domaći igrači prelome set u svoju korist, dok je u drugom setu viđena potpuna dominacija domaćih. Drugi polufinalni meč između ove dvije ekipe odigraće se u Univerzitetskoj dvorani u Podgorici u srijedu, 22.03. od 18 časova.