Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Junirke poražene nakon pet setova od Rumunije

Ženska juniorska odbojkaška reprezentacija Crne Gore poražena je danas u holandskom Arnemu od Rumunije 3:2 (25:18, 19:25, 23:25. 25:13, 15:6), nakon 113 minuta igre, u utakmici trećeg kola turnira druge runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Finskoj i Estoniji.

To su prva dva seta u kvalifikacijama za izabranice Nataše Marković, koje su u grupi G izgubile još i od Holandije i Češke.

Iva Mandić sa 11 poena bila je najbolja u crnogorskoj selekciji, koja je imala svega 21 posto realizacije napada.

Pobjedom protiv Češke, Holandija je kao prvoplasirana izborila direktan plasman na EP.