SlajderU18 (Ž)

Kadetkinje poražene u drugom duelu na Balkanijadi

U drugom kolu Balkanskog prvenstva protivnik Crnoj Gori bila je reprezentacija Srbije, koja je upisala i drugu pobjedu, savladavši našu reprezentaciju 3:1 (24:26, 25:12, 25:18, 25:9)

Nakon jučerašnje pobjede protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine (3:1), Crna Gora je upisala prvi poraz.

Sjutra veče u istom terminu (20h) Crna Gora će se sastati sa reprezentacijom Rumunije, koja je zabilježila jedan poraz i jednu pobjedu.

“U prvom setu, uprkos lošem startu pokazali smo borbenost i dobru igru i tako osvojili set. U nastavku meča, poremetila nam se koncentracija i nismo uspijevali da se vratimo u igru što nas je na kraju koštalo i poraza. Sjutra je pred nama meč sa Rumunijom i nadamo se još novoj pobjedi.” – izjavila je Mina Dragović.

CRNA GORA: Burzanović, Dragović, Ćaćić, Bečanović, Rosić, Đurović J, Đurović S, Adžić, Šušić, Vučetić, Prelević.

Srbija: Carić, Radović, Drašković, Rodić, Kocić, Gajević, Lekić, Batinić, Perović, Glušac, Milunović, Mirosavljević.