Kadetkinje u borbi za drugo mjesto izgubile od Grčke

Naše kadetkinje su se u poslednjem meču kvalifikacionog turnira sastale sa ekipom Grčke i izgubile ovaj meč rezultatom 1:3 (25:22, 13:25, 18:25, 12:25). Ovim porazom, ostale su bez šansi za odlazak na EP 2015 i završile takmičenje u grupi na trećem mjestu, sa jednom pobjedom protiv selekcije Austrije 3:2

Ovaj meč naše djevojke su počele veoma dobro, zahvaljujući jakoj i požrtvovanoj igri došle su do pobjede u prvom setu, međutim u nastavku je došlo do pada energije i koncentracije što je protivničkoj ekipi omogućilo da preokrene rezultat u svoju korist i na kraju slavi sa 3:1

Meč je odigran u sali SC Topolica, Bar, pred 230 gledalaca, a meč su sudili STEVANOVIĆ Đorđe iz Srbije i OMARI Rudina iz Albanije.

statistika crna gora - grcka

U prvom meču, trećeg dana kvalifikacionog turnira, Holandija je u borbi za prvo mjesto u grupi igrala protiv selekcije Austrije,  koja je do sada bez pobjede na ovom takmičenju. Holanđanke su u ovom meču zabilježile još jednu pobjedu rezultatom 3:1 ( 25:23, 25:20, 23:25, 25:17) i time se kvalifikovale za Evropsko prvenstvo 2015

Dvorana: Topolica BAR