Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Luka Bar – Budvanska rivijera Budva 3:1

Luka Bar – Budvanska rivijera Budva 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:11)

Dvorana: SC “Topolica”. Gledalaca oko 100. Sudije: Sonja Simonovska i Milana Vukčević (obje iz Bara)

Luka Bar: Bojović, Dević, Duraković, Cenović, Zoronjić, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Vujanović, Vuković, Kruta, Barjaktarović. Trener: Vladimir Milačić

Budvanska rivijera Budva: Burzanović, Majstorović, Lučić, Vukadinović, B. Đurović, Sredović, Radović, N. Đurović, Marković, Drešić, Delić, Taušan, Tičić, Pejović. Trener: Časlav Đurović

U derbiju 4. kola Prve lige, odbojkašice Luke Bar su pobijedile Budvu sa 3:1 u setovima i na taj način gošćama nanijele prvi poraz u šampionatu. Gošće su odlično počele i prvi set poslije preokreta riješile u svoju korist. Domaće su imale prednost do sredine prvog seta (13:11), a potom su gošće zaigrale sigurnije i preokrenule na 15:19. Tu prednost su Budvanke sačuvale do kraja i povele 1:0. U nastavku su “sirene” bile furiozne i osvojile tri seta za novi trijumf u prvenstvu. U drugom setu domaće su imale konstantnu prednostod 4-5 poena, da bi u finišu gošće prišle na 17:15, a potom i pređu u vođstvo (21:22). Baranke su ipak uspjele nanovo da preokrenu rezultat i steknu dva poena prednosti 24:22 i izjednače rezultat na 1:1 u setovima. U trećem periodu Luka Bar je imala konstantnu prednost koja je u finišu iznosila “plus 11” (21:10), i relativno lako stigla do 2:1 u setovima. Četvrti set još ubjedljiviji za domaće. Šampionke su rutinski odradile ovaj dio igre, stekle prednost (16:1) što je bilo dovoljno za treći trijumf u šampionatu.