Kup Crne GoreKup Crne Gore (Žene)NovostiSlajder

Luka Bar je prvi finalista Kupa Crne Gore

Luka Bar – Rudar 3:0 (25:21, 25:11, 25:22)

Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca: oko 150. Sudije: Milorad Delić i Slobodan Kovačević (oboje iz Podgorice).

Luka Bar: Bojović, Dević, Duraković, Joksimović, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Vujanović, Vuković, Peruničić, Cenović, Barjaktarović, Kruta. Trener: Vladimir Milačić

Rudar: Džaković, Božović, M. Vučetić, A. Petrović, T. Vučetić, Marković, D. Petrović, Đurović, Loncović. Libera: Đaković i Džarić. Trener B. Jestrović.

U prvom polufinalnom meču Luka Bar je savladala Rudar maksimalnim rezultatom 3:0 (25:21, 25:11, 25:22), ne davajući protivnicama šansu da uzmu set, iako su djevojke iz Rudara najbliže tome bile u trećem setu. “Sirene” su tako prvi finalisti Kupa Crne Gore, a sjutra će se u finalu sastati sa pobjednikom iz drugog polufinalnog meča (Morača – Galeb), od 16,30h uz direktan prenos na RTCG 2.