EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tikerVideo

Nikšić – Budućnost Bemax 3:1

Nikšić – Budućnost Bemax 3:1 (14:25, 25:19, 25:14, 25:19)

Dvorana: SC „Nikšić“; Gledalaca:oko 50;  Sudije: Miloš Jovanović i Branimir Janjević (oba iz Podgorice)

Nikšić: Nikolić, Petrović, Nedić, Čogurić, Đuričić, Milović, Bojić, Petričević, Hodžić. Trener: Slavko Bojić

BUDUĆNOST: Malagić, Maljević I., Pavlović, Mijović, Drečić, Adžić, Perošević, Joketić, Maljević M., Prelević. Trener: Ognjen Babalj

U 14. kolu Prve lige za odbojkašice, ekipa Nikšića je u uzbudljivom meču pobijedila ekipu Budućnosti. Početak meča je pripao gošćama. Sigurnom igrom, Podgoričanke su vrlo ubjedljivo osvojile prvi set (14:25). Međutim, u drugom setu, Nikšićanke su zaigrale mnogo bolje, što je urodila plodom. Sledeća dva seta pripale su domaćinu. Na taj naćin odbojkašice Nikšića su upisala tri izuzetno bitna boda u borbi za sredinu tabele.