Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Nikšić – Budva 1:3

Nikšić- Budva 1:3 (27:25, 18:25, 23:25, 19:25)

Dvorana: SC „Nikšić“;  Gledalaca:oko 50;  Sudije: Vučinić Dragana i Janjević Vladimir (oboje iz Podgorice)

NIKŠIĆ: Nikolić, Petrović, Nedić, Hodžić, Čogurić, Đuričić, Mišović, Milović, Bojić, Sarić, Petričević;

BUDVA: Burzanović, Lučić, Kovijanić, Dajović, Đurović B., Gigović, Đurović J., Marković, Popović, Delić, Taušan.

U četvrtom prvenstvenom meču Prve lige za odbojkašice, ekipa Budve je u izuzetno napetom meču savladala domaću ekipu Nikšića. Prvi set su nakon velike borbe osvojile odbojkašice Nikšića. Međutim, gošće su u nastavku zaigrale mnogo sigurnije i u napadu i u odbrani, što im je omogućilo da dobiju sledeća tri seta. Najveća rezultatska drama viđena je u trećem setu, koji su, nakon mnogo preokreta, osvojile Budvanke rezultatom 23:25.  Sve u svemu, ekipa Budve je zasluženo slavila i upisala veoma važnu pobjedu za ostatak sezone.