Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Nikšić – Galeb 1:3

Nikšić – Galeb 1:3 (21:25, 18:25, 25:22, 16:25)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Petar Jocović i Branimir Janjević (oba iz Podgorice)

Nikšić: Nikolić, Nedić, Hodžić, Tvrdišić,Đuričić, Mišović, Milović, Radulović, Bojić, SarićTrener Slavko Bojić.

Galeb: Vujošević, Ćaćić, Čavić, Oluić, Ratknić, Đukić, Kovačević, Vujović, Marović, Mašanović, Malović. Trener: Nikola Masoničić.

U devetom kolu Prve lige za odbojkašice ekipa Galeba je savladala domaću ekipu Nikšića rezultatom 3:1. Prva dva seta pripala su gošćama, s tim što su Nikšićanke pružile jači otpor u prvom setu (21:25). U trećem dijelu meča odbojkašice Nikšića su zaigrale sigurnije što je krunisano osvojenim setom (25:22). Međutim, domaće igračice nijesu imale snage za nesto više, te je posljednji set pripao gošćama za konačnih 3:1 u setovima i nova 3 boda za ekipu Galeba.