EPCG Superliga odbojkašica (Ž)tiker

Nikšić – Gimnazijalac 3:1

Nikšić – Gimnazijalac 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:9)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Branko Batizić (Podgorica) i Sanja Šljukić (Nikšić)

Nikšić: Nikolić, Petrović, Nedić, Pavićević, Čogurić, Đuričić, Mišović, Milović, Hodžić, Bojić, Petričević;

Gimnazijalac: Barbić, Pajović, Tomić, Jovanović, Radulović, Peković, Vukadinović, Vujković, Lazarević.

Odbojkašice Nikišića su drugi dio sezone otvorile pobjedom. Međutim, na samom početku izgledalo je da će meč otići u suprotnom smjeru. Prvi set pripao je gošćama. U nastavku meča  domaćin je zaigrao sigurnije, posebno na prijemu. Dobra igra u naredna dva seta krunisana je u poslednjem, četvrtom setu koji su Nikšićanke dobile ubjedljivim rezultatom 25:9.