EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Nikšić – Gorštak 3:1

Nikšić – Gorštak 3:1 (25:13,25:17, 23:25, 25:17)

Dvorana: SC „Nikšić“; Gledalaca:oko 50;  Sudije: Sava Batizić i Slobodan Kovačević (oba iz Podgorice)

Nikšić: Radulović, Nikolić, Petrović, Nedić, Hodžić, Tvrdišić, Đuričić, Mišović, Milović, Rajković, Bojić, Sarić. Trener: Slavko Bojić

Gorštak: Nikolić, Čogurić Mi., ČogurićMa., Medenica, Novaković, Čogurić A., Ivanović, Ralević, Marković. Trener: Ivica Šćekić

U šestom kolu Prve lige za odbojkašice ekipa Nikšića je savladala ekipu Gorštaka rezultatom 3:1. Nakon rutinski odrađena prva dva seta koji su pripali domaćinu, treći set je donio veću rezultatsku neizvijesnost, pa su tako odbojkašice Gorštaka uspjele da preokrenu rezultat i dobiju ovaj set u svoju korist (23:25). Međutim, u nastavku su Nikšićanke zaigrale sigurnije, nametnuvši ritam iz prvog dijela meča što se na kraju isplatilo jer su osvojile i ovaj set i na taj način uknjižile nova tri boda.