Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EPCG Superliga odbojkašica (Ž)GalerijatikerVideo

Nikšić – Gorštak 3:2

Nikšić- Gorštak 3:2 (25:23. 25:16, 25:15, 25:23, 15:9)

Dvorana: SC „Nikšić“;  Gledalaca:oko 50;  Sudije: Jocović Petar i Jovanović Miloš (oba iz Podgorice)

NIKŠIĆ: Nikolić M., Petrović, Nedić, Hodžić, Čogurić, Đuričić, Mišović, Milović, Bojić, Sarić, Petričević J.;

GORŠTAK: Jelić, Vujisić. Nikolić K., Petričević M., Medenica, Stanković, Kostić, Ivanović, Drakul, Šćekić, Obrenović.

U uzbudljivom meču pod Trebjesom odbojkašice Nikšića su uz puno napora savladale izuzetno borbenu ekipu Gorštaka. Prva dva seta su pripala domaćim igračicama. Zatim je došlo do preokreta. Gošće su uzvratile i osvojile sljedeća dva seta, nakon čega je uslijedio odlučujući peti set u kojem, međutim,  nije bilo rezultatske neizvijesnosti. Na samom početku taj-breka, ekipa Nikšića je jakim servisom uspjela da stekne veliku rezultatsku prednost ( 7:1) što im je omogućilo da bez problema privedu set kraju i upišu svoju prvu pobjedu u novoj sezoni.