Kup Crne Gore (Žene)

Nikšić – Luka Bar 0:3

Nikšić – Luka Bar 0:3 (21:25, 11:25, 13:25)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Branimir Janjević i Petar Jocović (oba iz Podgorice)

Nikšić: Nikolić, Petrović, Nedić, Hodžić, Tvrdišić, Đuričić, Mišović, Milović, Bojić, Sarić. Trener: Slavko Bojić

Luka Bar: Bojović, Rosić, Duraković, Joksimović, Rovčanin, Vuković, Kruta, Vujanović, Barjaktarović, Cenović. Trener: Vladimir Milačić

U meču četvrtfinala Kupa Crne Gore za žene Luka Bar je očekivano savladala ekipu Nikšiča. Jači otpor  Nikšićanki viđen je u prvom setu kada su domaće igračice imale i vođstvo na drugom tehničkom tajm-autu (16-14). Međutim, nijesu imale snage za nešto više pa je ovaj set pripao Luki Bar (21:25). U drugom i trećem setu viđena je totalna dominacija Baranki koje su osvojile oba seta i tako se  maksimalnim rezultatom plasirale u polufinale Kupa Crne Gore.