EPCG Superliga odbojkašica (Ž)Prvenstvo

Nikšić – Rudar 0:3

Nikšić – Rudar 0:3 (13:25, 14:25, 24:26)

Dvorana: SC “Nikšić”. Gledalaca oko 50. Sudije: Milorad Delić i Jelena Mitrović (oboje iz Podgorice)

Nikšić: Radulović, Nikolić, Petrović, Nedić, Bojić, Kontić, Grebović, Mišović, Milović. Trener: Slavko Bojić.

Rudar: Džaković, Božović, Vučetić M., Ćurčić, Petrović A., Vučetić T., Marković, Petrović D., Đurović, Daković, Džarić. Trener: Nataša Marković

U petom kolu Prve lige za odbojkašice, ekipa Rudara je u meču protiv Nikšića očekivano osvojila sva tri boda. Prva dva seta su bez većih problema pripala gošćama. U trećem setu viđena je odlična igra na obje strane, i dosta rezultatske neizvijesnosti. Nikšićanke su u jednom navratu imale čak i set loptu (24:23). Ipak, Pljevljakinje su bile mirnije u završnici, osvojivši i ovaj set, rezultatom 24:26 i upisavši tako još jednu pobjedu.