Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Evropsko prvenstvoKvalifikacije za EP (odbojkaši)U18 (Ž)

Pobjeda Ukrajine na kraju kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Poslednjeg, trećeg, dana kvalifikacionog turnira za Evropsko prvenstvo, naše kadetkinje poražene su od reprezentacije Ukrajine rezultatom 3:1 u setovima (26:24, 25:10, 24:26, 25:22).

“Prvi put na ovom turniru smo otvorili utakmicu onako kako smo željeli. Prvi set smo odigrali dobro, imali 24:21 i svojom nesigurnošću i pogrešnim odlukama u tom momentu dozvolili Ukrajini da nam otme taj set. Nakon tako izgubljenog seta u drugom nismo uspjeli da pružimo bilo kakav otpor protivniku. Nakon 2:0 smo krenuli da igramo malo opuštenije i hrabrije i u neizvjesnoj završnici trećeg seta uspjeli da osvojimo taj set. U četvrtom setu do samog kraja je bilo neizvjesno ali opet u završnici nismo uspjeli da održimo koncentraciju i uvedemo meč u peti set. Mislim da kvalitetom ne zaostajemo za ekipama Letonije i Ukrajine, samo su one iskusnije od nas i to je bila prevaga u završnicama setova. Žao mi je što djevojke nisu uspjele da nagrade sebe nekom pobjedom jer su ponašanjem i odnosom prema treninzima svakako to zaslužile.” izjavio je nakon meča selektor naše kadetske reprezentacije Nikola Masoničić.